O centrum

Centrum Handlowe Mrówka (CHM) w Ciechanowie to marka znana w Ciechanowie od lat. W ujęciu historycznym to pierwsze w Ciechanowie centrum handlowe. Obecnie to obiekt handlowo usługowy o powierzchni prawie 20 000 m2.

W 2016 roku zakończyła się ostatnia rozbudowa obiektu. Tym samym zwiększyła się powierzchnia CHM, pojawiły się nowe marki i nowe możliwości. W najbliższym czasie zaplanowany jest także remodeling najstarszej części obiektu, co na pewno zwiększy atrakcyjność tego miejsca.

Centrum Handlowe Mrówka zapewnia 600 miejsc parkingowych, bezpłatny dostęp do Internetu (hot spot), udogodnienia dla osób niepełnosprawnych i matek z dziećmi.

CHM to miejsce zakupów dla całej rodziny, gwarantujące kompleksową ofertę i komfort zakupów. Funkcjonuje w nim ok. 50 sklepów i punktów usługowych sieci krajowych i zagranicznych. Wśród nich wielkopowierzchniowe markety sieciowe z branży spożywczej i RTV&AGD, stacja paliw i dwie myjnie samochodowe. Do dyspozycji najmłodszych mamy Happy Park, specjalne strefy dla dzieci i wolnostojące zabawki interaktywne.

W punktach gastronomicznych wypijesz pyszną kawę z lodami według domowej receptury, zjesz tradycyjny obiad lub włoską pizzę, spotkasz się z przyjaciółmi i swobodnie wypoczniesz.

Właścicielem Centrum Handlowego Mrówka jest lokalna firma PPHU „Rolbud” sp. j.
Zarządca nieruchomości to RETPRO SOLUTIONS Sp. z o.o.

Facebook