Aktualności

Powitanie WAKACJI z Mrówką

Kochani! Już w sobotę (29 czerwca br.) POWITANIE WAKACJI Z MRÓWKĄ! Będą zabawy i animacje, mega maskotki, malowanie buziek, konkurs plastyczny Bezpieczne Wakacje, Rodzinny Turniej Szachowy i wiele innych atrakcji.Zgłoszenia do Turnieju Szachowego proszę kierować do Stowarzyszenia Szachy Ciechanów.O zabawy i animacje zadba Agnes-art Organizacja i oprawa artystyczna imprez.Będzie się działo! Nie może Was zabraknąć!Bawimy się od 14.00 do 19.00. Do zobaczenia!

Czytaj więcej »

OUTLET PREMIUM

Nowy, markowy sklep w CH Mrówka już otwarty! Polo Ralph Lauren, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Armani, Guess, Hugo Boss i wiele innych marek – wszystko w jednym miejscu! Serdecznie zapraszamy na zakupy!

Czytaj więcej »

CRAZY CARTS

Zbliżają się urodziny Twoich dzieci? A może chcesz spędzić swoje urodziny w nietypowy sposób? Mamy na to pomysł! Zorganizuj urodziny na torze wyścigowym Crazy Carts – Akademia Driftingu w CH Mrówka! Gwarantowana dobra zabawa i niezapomniane chwile. Zapraszamy!

Czytaj więcej »

FILA – 50 style

Wybierz total look Fila i zyskaj nową energię do działania. W pracy, na mieście, gdy aktywnie spędzasz czas. Postaw na ikoniczny brand w 50 style. Zapraszamy do salonu w CH Mrówka.

Czytaj więcej »
Facebook