CUKIERNIA ROMANOWSKI

CUKIERNIA ROMANOWSKI

 

 

 

Opis:
Cukiernia-Piekarnia Jacek Romanowski to nowoczesny, prężnie działający zakład produkcyjny wyposażony w najnowszy park maszynowy ,w którym pracuje kilkadziesiąt osób.
Dzięki połączeniu technologicznych rozwiązań z tradycją nasze produkty zachowują niepowtarzalny smak i wzornictwo. To, co nas wyróżnia spośród innych firm to tradycyjna receptura i doskonały smak, z ciekawostek receptura na cenione i lubiane wśród klientów ciastka maszynkowe ma prawie pół wieku!
Znamy techniki tradycyjnej produkcji wyrobów, wykorzystujemy receptury znane od lat. Jednocześnie ciągle się rozwijamy, szkolimy, badamy rynek, reagujemy na zmieniające się gusta i preferencje naszych klientów i w odpowiedzi na to wprowadzamy nowe produkty i nowe usługi, takie jak kawiarnie czy słodki catering.
Pierwsza nasza kawiarnia o nazwie Cukieteria powstała w 2011 roku w Ostrołęce. Obecnie posiadamy 16 sklepów firmowych, 4 kawiarnie oraz mobilną usługę słodkiego cateringu i cały czas się rozwijamy! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Godziny otwarcia:
pon. – sob.: 8:00 – 20:00
niedziela: 9:00 – 18:00

Kontakt:
telefon: 512 826 163

mail: biuro@cukierniaromanowski.pl
http://www.cukierniaromanowski.pl/

 

Facebook