MEDIA EXPERT

MEDIA EXPERT

 

Opis:
Jeśli chcesz, by Twoje marzenia stały się rzeczywistością – przyjdź do nas! U nas znajdziesz wszystko, czego oczekujesz: najniższe ceny, największy wybór i profesjonalną obsługę. Twoje marzenia mogą się spełnić. Bo to właśnie w Media Expert zastaniesz ceny, które pozytywnie Cię zaskoczą, sprzęt najnowszej generacji oraz miłą i fachową obsługę.
W czym jeszcze możemy Ci pomóc?
Od kilku lat staramy się, by nasze elektromarkety stały się najlepszymi salonami w Twoim mieście. Najlepszymi – pod względem najkorzystniejszych cen, największego wyboru towaru i najlepszych standardów obsługi sprzedaży. Naszymi hasłami przewodnimi w pracy są: „Najlepsze marki w najniższych cenach” a także „Więcej i taniej na okrągło” – tak też pracujemy: praktycznie bez przerwy, ciągle pozyskując najlepszych importerów i sprzęt bezpośrednio z fabryk, czyli bez zbędnego i kosztownego pośrednictwa. Permanentnie dążymy do pełnej satysfakcji i zadowolenia Klienta, kładziemy silny nacisk na wyjątkowe promocje i oferty, z którymi wychodzimy do Klientów. Chcemy dbać o Klienta nie tylko w miejscu robionych przez Niego zakupów, ale i później, dlatego oferujemy Ci kompleksową obsługę po sprzedaży.
Mamy największy wybór markowych produktów po gwarantowanych najniższych cenach. Naszym Klientom oferujemy największy wybór sprzętu z różnych dziedzin: RTV, AGD, KOMPUTERY, FOTO, GSM i MULTIMEDIA pochodzących tylko od renomowanych producentów. Jesteśmy także liderem w sprzedaży rowerów, skuterów, quadów i sprzętu relaksacyjnego.

Godziny otwarcia:

pon. – pt: 10:00 – 20:00

sobota: 9:00 – 20:00

niedziela: 11:00 – 18:00

Kontakt:
telefon: 23 673 28 15
http://www.mediaexpert.pl/ciechanow_niechodzka/

 

Facebook